Kontakty

Máte nápad, který by mohl otřást internetem? My vám pomůžeme ho uskutečnit. A nebojte se, neprozradíme nikomu, že jste ten nápad získali ve sprše.

Jak nás můžete kontaktovat

Pokud máte chuť nám napsat, využijte náš kontaktní formulář níže. Nebojte se být kreativní, vtipní nebo třeba trochu sarkastičtí – u nás je humor vždy vítán (pokud tedy nepřekročí hranice dobrého vkusu, samozřejmě).


Zásady ochrany osobních údajů

Často Kladené otázky


Vítejte na naší stránce s často kladenými otázkami! Zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám naši čtenáři kladou. Pokud zde nenajdete to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat přímo. Jsme tady, abychom vám pomohli!

Ano, vždy hledáme talentované jedince, kteří by se chtěli přidat k našemu týmu. Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na naši emailovou adresu.

Máte-li nápad na téma, které byste rádi viděli zpracované na našem webu, neváhejte nás kontaktovat na admin@byznyslab.cz.

Pro nejnovější aktualizace a články nás sledujte na sociálních sítích nebo se přihlaste k odběru našeho newsletteru přes naši webovou stránku.

Vaše názory a zpětná vazba jsou pro nás velmi důležité. Zpětnou vazbu můžete zaslat přímo přes formulář na naší stránce Kontaktujte nás nebo nám napište na email.

Na našem webu najdete také kontaktní formulář. Je to rychlý a snadný způsob, jak nám zanechat zprávu. Ať už máte dotaz nebo chcete sdílet svůj oblíbený bezlepkový recept, těšíme se na vaše zprávy.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800